Odwiedź nas
JELITKOWSKA 47 Gdańsk
Zadzwoń
+48 501 291 767
Napisz do nas
neurosana@neurosana.pl
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Dla kogo jest pakiet?

Dzieci w każdym wieku borykają się z różnymi problemami. U niemowląt może to być problem ze ssaniem lub częste ulewanie, u dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym problemy z adaptacją, przetrwałe odruchy prymitywne, u dzieci w wieku szkolnym trudności z nauką, zaburzenia na tle poznawczym, dysleksja itd. Są to tylko wybrane spośród wielu problemów, gdzie często lekarze, psychologowie, pedagodzy rozkładają ręce, albo sugerują, że „dziecko z tego wyrośnie”.  Należy w tym miejscu dodać coraz powszechniejsze problemy, takie jak: autyzm, ADHD, depresja, agresja.

Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1. roku życia oraz dla nastolatków.

Co zawiera pakiet?

Pakiet przewiduje działania 1 raz w tygodniu po 1h przez okres 6 miesięcy terapią czaszkowo-krzyżową (craniosacralną). Koszt pakietu to 4100 zł.

W przypadku dzieci warto przeprowadzać tzw. terapię na kilka rąk. Oznacza to, że w tym samym czasie terapia może być prowadzona przez dwóch, a nawet czterech fizjoterapeutów. Koszt pakietu wzrasta w zależności od ilości fizjoterapeutów na sesji oraz ilości samych sesji, która miałaby być prowadzona w ten sposób.