Odwiedź nas
JELITKOWSKA 47 Gdańsk
Zadzwoń
+48 501 291 767
Napisz do nas
neurosana@neurosana.pl
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Dla kogo jest pakiet?

Pakiet jest przeznaczony dla kobiety po porodzie i zawiera dwa warianty w zależności od sposobu rozwiązania ciąży.

 1. po porodzie naturalnym - poród naturalny jest trudnym procesem i wymaga od kobiety dużo siły. Po nim organizm musi ponownie przystosować sile do nowej sytuacji - tym razem bez dziecka. Fizjoterapia po naturalnym porodzie jest wskazana zarówno w przypadku porodu niepowikłanego, jak i powikłanego (pęknięcie/nacięcie krocza, utrzymujące się krwawienia z niegojącej się macicy itd.). Plan terapeutyczny przewiduje fizjoterapię dla młodej mamy i obejmuje działania wpływające na organizm od wewnątrz oraz od zewnątrz.
 1. po cięciu cesarskim - wbrew pozorom zabieg cięcia cesarskiego jest skomplikowaną operacją, podczas której przecinanych jest aż 7 warstw, aby dostać się do malucha. Kobiety po takim porodzie dochodzą do siebie dłużej, niż kobiety po porodzie naturalnym.

Co zawiera pakiet?

 1. Pakiet dla kobiety, która urodziła naturalnie trwa 2 miesiące i zawiera zabiegi fizjoterapeutyczne 1 raz w tygodniu, lub 1 miesiąc 2 razy w tygodniu i łącznie przewiduje:
  • 3x terapia z wykorzystaniem INDIBA Activ na brzuch,
  • 3x terapia czaszkowo-krzyżowa (craniosacralna),
  • 1x terapia wisceralna,
  • 1x instruktaż ćwiczeń do wykonywania w domu.

   Koszt pakietu to 1300 zł.

 2. Pakiet dla kobiety, która urodziła przez cesarskie cięcie zawiera spotkania z fizjoterapeutą przez 3 miesiące 1 raz w tygodniu każde spotkanie trwające do 1h i łącznie przewiduje:
  • 4x terapia czaszkowo-krzyżowa (craniosacralna),
  • 6x terapia manualna + zabiegi INDIBA Activ na bliznę,
  • 2x instruktaż ćwiczeń do wykonywania w domu.

   Koszt pakietu 1950 zł.