Odwiedź nas
JELITKOWSKA 47 Gdańsk
Zadzwoń
+48 501 291 767
Napisz do nas
neurosana@neurosana.pl
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Dla kogo jest pakiet?

Bóle odcinka lędźwiowo-krzyżowego są częstą dolegliwością spowodowaną najczęściej nieergonomiczną pracą, ale nie tylko. Ból tego odcinka może być spowodowany m.in. przepukliną krążka międzykręgowego, stenozą (zwężeniem) kanału kręgowego, przeciążeniem mięśni itd. Konsekwencje tego mogą być odczuwalne na poziomie samego kręgosłupa, ale również, na skutek zaniechania leczenia zachowawczego, promieniować do kończyn dolnych oraz na poziomie układu moczowo-płciowego. Jeżeli obserwujesz u siebie któreś z tych objawów to pakiet jest właśnie dla Ciebie. 

Pakiet zawiera działania fizjoterapeutyczne. Dostępny jest w dwóch wariant w zależności od diagnozy lekarskiej, czy operacja jest konieczna, czy nie. 

Co zawiera pakiet?

Pakiet zawiera dwie alternatywy w zależności od stanu Pacjenta.

 1. pakiet leczenia zachowawczego - przeznaczony jest dla osób, które nie są kwalifikowane do operacji, a zalecana jest jedynie fizjoterapia; pakiet zawiera 10 spotkań z fizjoterapeutą w częstotliwości dostosowanej do potrzeb Pacjenta, a każde z nich trwa do 1h (0,5h zabieg INDIBA Activ i 0,5h terapii manualnej) oraz 11-naste spotkanie 1-godzinne z instruktażem ćwiczeń do domu. Koszt pakietu to 1600 zł.
  Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o regularne sesje treningowe z fizjoterapeutą na sali (cena zależy od ilości wykupionych godzin).
 2. pakiet przygotowujący do operacji oraz rehabilitacji po niej - przeznaczony jest dla osób, u których stwierdzono konieczność leczenia operacyjnego i chcą się do niego przygotować, aby skrócić czas rekonwalescencji; zawiera 10 zabiegów INDIBA Activ po 0,5h codziennie (bez weekendu) bezpośrednio przed zaplanowanym zabiegiem oraz miesięczną fizjoterapię po nim w systemie codziennym (bez weekendów) i przewiduje:
  a) 10x kinezyterapia indywidualna,
  b) 5x terapia INDIBA Activ,
  c) 5x terapia manualnej/terapia blizny.
  Koszt pakietu to 4400 zł.

Pakiet w obu przypadkach można dodatkowo rozszerzyć o konsultację neurochirurgiczną.