Odwiedź nas
JELITKOWSKA 47 Gdańsk
Zadzwoń
+48 501 291 767
Napisz do nas
neurosana@neurosana.pl
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Dla kogo jest pakiet?

Udar jest częstym powodem niepełnosprawności wśród osób starszych, ale coraz częściej dotyka on również ludzi młodych. Choroba znacząco może utrudnić codzienne funkcjonowanie i nierzadko epizod ten może się powtórzyć. W każdym przypadku udaru (zarówno w tym powikłanym, jak i nie) podstawą jest kompleksowa i ciągła rehabilitacja, a najważniejszy jest pierwszy rok po jego przebyciu. Pakiet jest przeznaczony dla osób, które przeszły udar niedokrwienny, krwotoczny oraz pnia mózgu.

Co zawiera pakiet?

Pakiet „udar” zawiera konsultację neurochirurgiczną oraz miesięczną rehabilitację w systemie codziennym (bez weekendów) i dostępny jest w dwóch wariantach:

  1. rekomendowany dla osób, u których obserwuje się nieznaczne lub brak zaburzeń chodu: 2h rehabilitacji dziennie, na które składają się kinezyterapia indywidualna oraz terapia manualna. Koszt pakietu to 7000 zł
  2. rekomendowany dla osób, u których występuje zaburzenie chodu: 3h rehabilitacji dziennie, na które składają się z treningów w egzoszkielecie, kinezyterapia indywidualna oraz terapia manualna. Koszt pakietu to 10 800 zł

Jesteś spoza Trójmiasta, lub dojazd do nas może być trudny do zrealizowania? Istnieje możliwość zakwaterowania w jednym z naszych apartamentów.