Odwiedź nas
JELITKOWSKA 47 Gdańsk
Zadzwoń
+48 501 291 767
Napisz do nas
neurosana@neurosana.pl
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00 - 16.00

KOMPLEKSOWA OPIEKA PIELĘGNIARSKA

Kompleksowe działanie zespołu medycznego nie może odbyć się bez pielęgniarki. Dlatego w naszej klinice oferujemy pełen zakres usług pielęgniarskich. Oferta rehabilitacyjna i pielęgniarska nie muszą być od siebie zależne. Jeśli jesteś zainteresowany tylko ofertą pielęgniarską istnieje możliwość skorzystanie z niej niezależnie od rehabilitacji.

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO PIELĘGNIARSTWA

Nasza pielęgniarka bierze udział w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach. Jest na bieżąco z rekomendowanym i nowoczesnym leczeniem i profilaktyką.

DOJAZD NA TERENIE TRÓJMIASTA

Istnieje możliwość świadczenia usług przez naszą pielęgniarkę w domu Pacjenta (z wyjątkiem zabiegów z wykorzystaniem INDIBA Activ) na terenie całego Trojmiasta. Koszt dojazdu: Sopot, Gdańsk Jelitkowo, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Oliwa: 40 zł; Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Brzeźno: 80 zł; pozostałe dzielnice Gdańska: 100 zł; Gdynia: 100 zł

CENNIK

Szczegółowa oferta wraz z cennikiem

Zastrzyki/iniekcje

W przypadku chęci skorzystania z usługu konieczne jest dostarczenie zlecenia lekarskiego oraz dostarczenia leku do iniekcji na własną rękę. Przed umówieniem wizyty należy podać dokładną nazwę leku.

podskórny 100 zł
domięśniowy 100 zł
śródskórny 100 zł

Kroplówka

W przypadku chęci skorzystania z usługu konieczne jest dostarczenie zlecenia lekarskiego oraz dostarczenia leku do wlewu na własną rękę. Przed umówieniem wizyty należy podać dokładną nazwę leku.

do 250 ml 200 zł
do 500 ml 250 zł
do 1000 ml 300 zł

Lewatywa

Cena nie zawiera leku; pacjent/rodzic/opiekun zobowiązany jest do jego samodzielnego dostarczenia.

dzieci 150 zł
dorośli 180 zł

Cewnikowanie pęcherza moczowego kobiet

Pacjent przychodzi na cewnikowanie z zakupionym samodzielnie przez siebie cewnikiem Foley’a. Z uwagi na środki bezpieczeństwa oraz brak stałego dyżuru lekarza specjalisty oferta dotyczy wyłącznie kobiet.

założenie cewnika Foley'a 250 zł
wymiana cewnika Foley'a 250 zł
usunięcie cewnika Foley'a 200 zł

Terapia odleżyny

Każda cena dotyczy jednej odleżyny. Terapia każdej następnej odleżyny to koszt +100 zł do każdej poniższej ceny. Cena nie zawiera ewentualnie potrzebnych leków i opatrunków specjalistycznych.

założenie/wymiana opatrunku od 100 zł
zabieg z wykorzystaniem INDIBA Activ 100 zł
założenie/wymiana opatrunku oraz zabieg INDIBA Activ 250 zł

Rana pooperacyjna

*Cena za „dalszą opiekę” uwzględnia czynności takie jak: mycie rany, dezynfekcja oraz założenie jałowego opatrunku. W przypadku potrzeby opatrunków specjalistycznych, leków, maści itd. pacjent zobowiązany jest do ich dostarczenia na własną rękę.

pierwsza konsultacja oraz edukacja 200 zł
zabieg z wykorzystaniem INDIBA Activ 100 zł
dalsza opieka* i kontrola (druga i każda kolejna wizyta) 180 zł

Zdjęcie szwów

do 5 szwów 120 zł
6 szwów i więcej 180 zł

Wenflon

Założenie wenflonu 200 zł

Edukacja

edukacja rodziny w sprawie opieki nad chorym 120 zł